Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran jest położony na malowniczo usytuowanym terenie leśnym w okolicach Świebodzina, w województwie lubuskim. Terytorium ośrodka obejmuje 7 hektarów powierzchni ciągnącej się wzdłuż linii brzegowej jeziora Niesłysz.
Ośrodek ma bogatą infrastrukturę – rozległe plaże (kąpielisko strzeżone przez ratowników), salę konferencyjno-sportową, pomosty: kąpielowy i żeglarski, wypożyczalnie sprzętu wodnego – rowerów turystycznych, kajaków, rowerów wodnych. W Centrum Sportów wodnych można wynająć deski SUP, żaglówki typu Omega a także jacht Sasanka. Goście mają do wyboru dwa punkty gastronomiczne: stołówkę oraz pizzerię. Jest również możliwość zakupienia podstawowych artykułów spożywczych w sklepiku. Dla dorosłych i dzieci oferujemy zajęcia na świeżym powietrzu z wykwalifikowanym Animatorem czasu wolnego.

czytaj więcej >

Jezioro

Jezioro Niesłysz położone jest pośród morenowych pagórków. Jego czyste wody, zasilane z podziemnych źródełek, otoczone są lasami, a w większości to bory sosnowe. Powierzchnia jeziora to prawie 500 ha, w tym trzy wyspy: Koziniec (18 ha pow.) Miejska i Ptasia. Rozległa przestrzeń stwarza doskonałe warunki do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i kajakarstwa. Głębokie przejrzyste wody jeziora Niesłysz stanowią wymarzone miejsce do nurkowania i wędkowania. Polecamy różne możliwości spędzania wolnego czasu. Jedną z nich jest szlak kajakowy po jeziorze Niesłysz. Płynąc wzdłuż lewego brzegu wpływamy w przepiękną Zatokę Wodne Wcięcie otoczoną pięknymi lasami.

czytaj więcej >

jezioro, wypożyczlnia - ośrodek wypoczynkowy

Zdjęcia i opinie gości

Ma Ko

Byliśmy w Kormoranie na początku wrzesnia (ja, mąż, 3 latek i 6 latek). Bardzo zaskoczyła mnie duża plaża z piaskiem, ławkami i są drzewa ( cień w razie upału).

Łukasz Boczar

Świetny ośrodek, fajne domki, na miejscu pizzeria, sklepik, wypożyczalnia sprzętu wodnego, pomost, plac zabaw dla dzieci

Rezerwacje online