facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2021.01.22 - 10:00
Wiatr SSW
19 km/h
temp. max. 11°C
temp. min. 5°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

Plany na rok 2012

Niniejszą wiadomość kierujemy do naszych klientów i sympatyków – miłośników Ośrodka Wypoczynkowego KORMORAN w Niesulicach. Chcemy podzielić się z Państwem informacjami na temat naszych planów.

Szanowni Państwo,

Niniejszą wiadomość kierujemy do naszych klientów i sympatyków – miłośników Ośrodka Wypoczynkowego KORMORAN w Niesulicach. Chcemy podzielić się z Państwem informacjami na temat naszych planów.
 
Pomimo mroźnej zimy trwają prace budowlane związane z budową domków letniskowych i infrastruktury ( sieci wod-kan. I elektroenergetycznych) na części B Ośrodka.
Do połowy marca zostaną zakończone prace montażowe domków: MODRZEW – 10 szt, CIS - 2 szt i domki JODŁA – 8 szt., trwają roboty instalacyjne i kładziona jest glazura. Planujemy zakończenie wszystkich prac do 28 kwietnia - początku długiego weekendu majowego.
Domki typu JODŁA są posadowione w miejsce 8 szt domków murowanych i stanowią propozycję nowego typu domku ( 35m2, dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka). Standard wyposażenia taki sam jak w innych nowych domkach. Więcej info na www : oferta Osrodka/ wynajem domków/ domek Jodła.

Prowadzimy remont prawej części Kawiarni (na części B). Zakres remontu, umożliwi wykorzystanie tej Sali na szkolenia i organizację imprez rozrywkowych (potańcówki, koncerty, imprezy rodzinne itp.) dla około 50 osób.

Z przyjemnością informujemy Państwa iż pomimo wzrostu kosztów i opłat (podatki od nieruchomości , opłata za dzierżawę gruntu, itp) ceny za wynajem domków i opłaty za usługi campingu pozostawiamy w 2012r na niezmienionym poziomie. W cenniku dotyczącym wynajmu domków wprowadziliśmy trzy poziomy cen wynikające z atrakcyjności sezonu. Wprowadziliśmy pozycję niskiego sezonu ( maj, październik – szczegóły w cenniku) z cenami niższymi niż w ubiegłym roku. Uważamy, iż jest to dobra propozycja dla osób które nie muszą wykorzystywać urlopu w szczycie sezonu.
Będziemy jednak w tym roku egzekwować dodatkowe opłaty wynikające z faktu, iż niektórzy z Państwa wykorzystują na campingu większe powierzchnie niż wynika to z zasad określonych w cenniku. Dotyczy to też, niektórych najemców domków przekraczających umowną ilość osób w domkach.
Dla klientów którzy wynajmą domek na min 7 dni - przygotowaliśmy prezent – gratisowe bony na skorzystanie z wypożyczalni sprzętu pływającego (rowery wodne, kajaki, rowery górskie - od poniedziałku do piątku).
Obniżyliśmy niektóre ceny na wypożyczalni sprzętu pływającego (głównie żaglówek Omega).

Będziemy kontynuować program organizacji czasu wolnego i opieki nad dziećmi przez Agnieszkę i Kasię, tak jak w ubiegłym roku.
Pracujemy nad atrakcyjną ofertą spędzania wolnego czasu dla naszych Gości, zawierającą wiele imprez kulturalnych i sportowych.
Planujemy rozgrywki piłki siatkowej, koszykówki, regaty kajakowe (wokół wyspy Koziniec), koncerty grup i solistów, konkursy itp. w cyklu tygodniowym. Będziemy kontynuowali imprezy które w minionym roku cieszyły się Państwa największym zainteresowaniem.
 
Jako dużą atrakcję traktujemy Ogólnopolskie Regaty w Match Cup w klasie OMEGA - których będziemy organizatorem - w dniach 18 -19 sierpień br. (dziesięć najlepszych polskich załóg walczy pomiędzy sobą, systemem „każdy z każdym”)

W końcu kwietnia planujemy udostępnienie na www szczegółowego programu imprez w Kalendarzu OW Kormoran. Można już pobrać poszczególne miesiące kalendarza z naszej „strony” lub kalendarz na cały rok.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania w nadchodzącym sezonie z usług OW KORMORAN w Niesulicach.
Nasze źródła informacji zapewniają, iż po srogiej zimie czeka nas upalne lato!!!

Serdecznie pozdrawiamy