facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2020.03.31 - 11:00
Wiatr N
13 km/h
temp. max. 4°C
temp. min. -1°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

Klub Małego Wczasowicza

Z myślą o naszych najmłodszych klientach, zorganizowaliśmy Klub Małego Wczasowicza (regulamin), który znajduje się w strefie „B” w budynku Kosmos 111. Rodzice, czy też opiekunowie, którzy chcieliby odpocząć i zrelaksować się, np: wędkując na pełnym akwenie jez. Niesłysz, mają możliwość oddania swoich pociech (na ten czas), pod opiekę wykwalifikowanych animatorów. Oni bowiem w sposób fachowy i opiekuńczy zajmą czas najmłodszym angażując ich w gry, zabawy, taniec czy aerobik. Chcąc uzyskać podstawową wiedzę z ratownictwa, wystarczy czynnie uczestniczyć na spotkaniu z ratownikami medycznymi. Zdobyta wiedza w dzieciństwie, może zaprocentować w życiu dorosłym.
Dla najmniejszych w strefie „B” funkcjonuje już nowy plac zabaw, a w weekendowe popołudnia zapraszamy do wysłuchania koncertów różnorodnych zespołów, recitali, kabaretów, czy muzycznych biesiad przy ognisku i gitarze.
Goście, którzy chcą kształtować swoją sylwetkę zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitness.
Klub Małego Wczasowicza czynny jest (lipiec-sierpień) od Pn-Pt w godz. 09.30-16.00 i jest bezpłatny. W klubie Małego Wczasowicza w zajęciach uczestniczą dzieci powyżej 6 roku życia. *(Ewentualnie uczestnictwo dzieci młodszych (poniżej 6 roku życia) tylko pod opieką rodzica lub opiekuna)..
W godzinach wieczornych istnieje również możliwość odpłatnej opieki dla Państwa pociech w ramach indywidualnych zamówień.
Nie trzeba wyjeżdżać za granicę by spędzić udane wakacje.
Jest to możliwe w O.W.KORMORAN nad pięknym jez. Niesłysz.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!