facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2019.05.23 - 08:00
Wiatr WNW
17 km/h
temp. max. 17°C
temp. min. 10°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

Mapa ośrodka wypoczynkowego i jeziora


Rozległa, piaszczysta plaża, kąpielisko strzeżone przez ratowników, wypożyczalnia sprzętu wodnego, hangar żeglarski, boiska sportowe – te i wiele innych atrakcji znajdziecie Państwo na mapie naszego ośrodka wypoczynkowego Kormoran, usytuowanego na jeziorem Niesłysz w województwie lubuskim. Nasi Goście mogą nocować w komfortowych, letniskowych domkach nad jeziorem, w domach Kosmos (standard ekonomiczny) w zależności od indywidualnych upodobań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą noclegową, atrakcyjnymi terenami wokół jeziora i mapką ułatwiającą dojazd do nas!

Szanowni Państwo,
Obecnie jesteśmy w trakcie przebudowy domków Buk i Buk Trio oraz Buk Lux w strefie "A". Mapy tej strefy i domków o nazwie Buk, będą zmienione już wkrótce na nowe. W tym sezonie letnim 2019r. wszystkie domki o nazwach Buk Trio, Buk Lux, będą nazywały się domkami Buk i będą domkami 3 osobowymi.
Zmiany nazwy domków (do tej pory) na "Buk Lux (3 os)" i "Buk Trio (3 os)" zostały uwzględnione w cennikach domków o nazwie Buk i tym proszę się kierować.
Link do Cennik wynajem domków

Przepraszamy za utrudnienia - zmieniamy się dla Was!
mapa ośrodka
Mapa ośrodka strefa ABC
Strefa B
Mapa ośrodka strefa B
Strefa C
Mapa ośrodka strefa C
Strefa A
Mapa ośrodka strefa A
mapa jeziora
mapa dojazdu