facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2020.12.01 - 12:00
Wiatr SE
7 km/h
temp. max. 2°C
temp. min. -2°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

OGŁOSZENIA:

Konkurs fotograficzny 2020 r.

OGŁASZAMY KONKURS FOTOGRAFICZNY!
pt. "PIĘKNE CHWILE W KORMORANIE" 

 

Nagroda pierwsza to bon do wykorzystania na nocleg u nas (w 2021 lub 2022 roku) o wartości 800 zł, druga nagroda bon o wartości 600 zł a trzecia bon o wartości 400 zł. I zestawy gadgetów reklamowych, które stworzymy z wykorzystaniem zwycięskich zdjęć.

REGULAMIN:

1. Konkurs tegoroczny ma tytuł i myśl przewodnią "Piękne chwile w Kormoranie". Sami Państwo decydują, co jest taką chwilą i z czym chcą się podzielić ze światem!
2. Należy do nas wysłać do 5 zdjęć, a 'Wysoka Komisja Konkursowa' wybierze najlepsze z najlepszych (20 zdjęć), które udostępnimy do głosowania.
3. Zdjęcia można wysyłać na adres: konkurs.kormoran@gmail.com do 31.12.2020 roku.
4. Zdjęcia będą udostępnione na stronie www oraz na Facebooku 05.01.2021, a samo głosowanie odbędzie się tylko przez Facebook w dniach 05.01.2021-31.01.2021.
5. Zdjęcia powinny być jak najlepszej jakości – prosimy nie zmniejszać zdjęć, tylko wysyłać nam w oryginalnych wielkościach. To też będzie brane pod uwagę podczas głosowania naszego jury.
6. Zdjęcia udostępnione nam będziemy mogli używać do celów marketingowych OW KORMORAN w Niesulicach bezterminowo (m.in poprzez umieszczenie ich na naszej stronie internetowej, na ulotkach, magnesach, pocztówkach i innych artykułach promocyjnych).
7. Osoby, które są obecne na zdjęciach wyrażają zgodę na udostępnianie ich wizerunku, poprzez udostępnienie/ wysłanie nam zdjęcia, odpowiedzialność za uzyskanie takiej zgody ponosi osoba wysyłająca nam zdjęcie.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 


Bon Turystyczny w O.W Kormoran

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY.

UWAGA! Chęć opłacenia rezerwacji bonem turystycznym, należy zgłaszać przed rozliczeniem pobytu!

Zarejestrowani jesteśmy w bazie podmiotów realizujących bony turystyczne jako:

"OLIMP" SP. Z O.O.

66-211 NIESULICE, 17E

 

 

 


SURFOWANIE NA KORMORANIE 2020

 

Szkółka Windsurfingu

Nowy sprzęt w naszej ofercie - deski SUP!
Można wynająć, można się przeszkolić.
Pytajcie przy hangarze żeglarskim!

A, i jeśli jesteście zainteresowani windsurfingiem (szkolenie, wynajem sprzętu) to też w hangarze.

Pytajcie o p. Gosię i p. Darka. lub telefonicznie
(+48) 603 042991

 

 


Zasady wystawiania faktur

Zasady wystawiania faktur do paragonów od 1 stycznia 2020 r.
Informujemy, że od 1 stycznia 2020 roku zmieniły się zasady wystawiania faktur VAT - w przypadku sprzedaży zarejestrowanej za pomocą kasy fiskalnej sprzedawca wystawi fakturę przedsiębiorcy jednie w sytuacji, gdy numer nabywcy będzie się znajdować na paragonie fiskalnym dokumentującym sprzedaż.( art 106 ust 5)
Do każdej wpłaty zadatku jest wystawiana faktura oraz paragon - zgodnie z podanymi przed Państwa danymi - na firmę lub osobę prywatną. Paragon zostaje u nas, a fakturę wysyłamy do Państwa. Podczas pobytu wystawiamy fakturę końcową wraz z paragonem. Faktura zadatkowa oraz końcowa muszą być na ten sam podmiot, ponieważ są ze sobą powiązane.
Prosimy więc o taką informację PRZED wpłatą zadatku, abyśmy mogli wystawić obie faktury wraz z paragonami w prawidłowy sposób ( tj na ten sam podmiot) ponieważ wystawienie na inny w późniejszym terminie będzie niemożliwe.

Do każdego pobytu wystawiamy fakturę, zarówno dla firm jak i osób fizycznych:
    - Ceny za domki są cenami brutto i zawierają 8% Vat, tytułem faktury "zakwaterowanie".
    - Na fakturach podawane są wyłącznie dane rzeczywistych uczestników, zgodnie z podanymi danymi w rezerwacji wraz z terminem pobytu.
    - Nabywcą usługi nie może być osoba niepełnoletnia,
    - Faktura jest wystawiana przy dokonywaniu płatności, czy w formie zadatku (zadatkowa), czy dalszej zapłaty za pobyt (faktura końcowa).


Kąpielisko OW KORMORAN-Niesulice

Informacje o kąpielisku OW KORMORAN-Niesulice

 

Kąpielisko (tutaj)

 

Regulamin Kąpieliska i Plaży (tutaj)