facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2019.02.23 - 22:00
Wiatr SSE
9 km/h
temp. max. 4°C
temp. min. -7°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram google plus facebook

Camping - pobyt na cały sezon

Ośrodek wypoczynkowy Kormoran podzielony jest na trzy części: A, B, i C, z czego tereny A i B to domki letniskowe nad jeziorem, z kolei teren C to Pole campingowe.
Teren C "camping" został przygotowany dla osób, które zamierzają nocować we własnej przyczepie campingowej. Można wynająć miejsce na camping na cały sezon po uprzedniej rezerwacji miejsca. Obszar campingu zlokalizowany jest na niewysokim pagórku, ciągnącym się wzdłuż jeziora Niesłysz, skąd roztaczają się wspaniałe widoki na panoramę jeziora. Przygotowaliśmy tu 75 kwater noclegowych dla naszych Gości, podzielonych na 3 sektory. Ceny wynajmu kwatery w poszczególnych sektorach są różne (w przypadku wynajmu na cały sezon), a zależą od atrakcyjności położenia miejsca campingowego. W środkowej części campingu znajduje się budynek sanitarny (toalety, prysznice, umywalnie, pralnia).

Kąpielisko ośrodka jest strzeżone przez ratowników w miesiącach lipiec - sierpień.
Kąpielisko O.W. Kormoran Niesulice

Opłata za cały sezon (pobyt długoterminowy) obejmuje możliwość parkowania przyczepy, pobyt dla 4 osób, postawienie przyczepy z przedsionkiem. Energia elektryczna jest rozliczana oddzielnie (wg wskazania stanu licznika) obowiązują ceny z cennika- Camping. Każdy z Gości przebywających na naszym campingu ma zapewnioną możliwość korzystania z całej infrastruktury Ośrodka Wypoczynkowego KORMORAN.
Zapraszamy do nas na wczasy z dziećmi i koleżeńskie wypady. Oprócz zapewnienia miejsc noclegowych organizujemy też imprezy plenerowe, czy to eventy firmowe, szkolenia – mamy salę konferencyjną, czy pikniki rodzinne.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Bardzo dbamy o to, aby nasi goście byli zadowoleni z poziomu obsługi i czystości na campingu.

Lokalizacja:

mapa
Mapa ośrodka strefa C

Pole campingowe - Galeria

Page 1 of 2
Page 1 of 2