facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2019.05.25 - 15:00
Wiatr W
15 km/h
temp. max. 20°C
temp. min. 10°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

ŻEGLARSTWO


Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran to idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i innych sportów wodnych. Aktywnemu spędzaniu wolnego czasu sprzyjają urokliwe okolice jeziora Niesłysz i oferowany przez nas Centrum Żeglarstwa i Windsurfingu. W ofercie sprzęt żeglarski Omegi 5 sztuk, jacht Sasanka oraz wodny do rekreacji (kajaki, rowery wodne, rowery turystyczne dla dzieci i dorosłych). Po pełnych wrażeń dniach można zregenerować siły w naszych domkach letniskowych. Proponujemy też skorzystanie z naszych usług w zakresie organizowania imprez firmowych i uroczystości rodzinnych. Zachęcamy do przyjazdu w malownicze tereny województwa lubuskiego!


Jacht kabinowy Sasanka 660 SW

Proponujemy rejsy po jeziorze Niesłysz.

Nasz Bosman posteruje jachtem Sasanka, a Państwo, będziecie podziwiać przepiękne okoliczności przyrody oraz zachwycać się przejrzystością wody o pierwszej klasy czystości jeziora Niesłysz.

 

Kontakt: (Obecnie poszukujemy Bosmana do pracy w ośrodku Kormoran)

Zapraszamy!

 

 


Każdy może pożeglować

Nasz Bosman posteruje, przeszkoli, pomoże w rejsie żaglówką OMEGA lub SASANKA.

 

Zapraszamy!

 


ŻEGLARSKI PUCHAR ŚWIATA REGATY MATCH - KLASA OMEGA

W tym sezonie Polskie Stowarzyszenie Klasa Omega uruchamia nowy cykl regat – Omega Match Cup. Będzie to trzeci cykl regat meczowych w Polsce (po Polish Match Tourze i POLISH OPEN - Open Yachtingu). Do cyklu będą liczone 4 imprezy Grade 4, co znaczy tyle że zwycięzca każdych regat zdobędzie minimum 900 punktów do rankingu ISAF* w formule Match Racing.

Dzięki temu regaty klasy Omega po raz pierwszy będą odnotowane w światowych rankingach. Imprezy odbędą się kolejno w Morągu, Niesulicach, Kościanie i Kartuzach, przy czym ostatnie regaty będą miały rangę mistrzowską. W każdej z imprez wystartuje 12 zaproszonych załóg.

 

* Ranking ISAF to żeglarski odpowiednik Tenisowego ATP, zawodnik zdobywa punkty na regatach organizowanych w różnych miejscach na świecie. Do punktacji są zaliczane 4 najlepsze wyniki z 2 ostatnich lat- czyli 8 imprez.

 

 REPORTAŻ Z PUCHARU ŚWIATA MATCH CUP KLASA OMEGA 2013

Regaty Galeria

Regaty 2013

Regaty 2012

 

Regaty 2011

Regaty 2010

 

Regaty 2009