facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2021.01.22 - 10:00
Wiatr SSW
19 km/h
temp. max. 11°C
temp. min. 5°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

Wędkarstwo

Szereg atrakcji czeka na Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran, położonym w urokliwej okolicy nad jeziorem Niesłysz w województwie lubuskim. Gościmy wielu wędkarzy – niektórzy przyjeżdżają tu od lat tylko po to, żeby wędkować ! Dysponujemy łodziami dla wędkarzy, pomagamy w zakupie zezwoleń na wędkowanie na jeziorze itp. Zajmujemy się organizacją wypoczynku naszych Gości.
WĘDKARSTWO na jeziorze Niesłysz, jest bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Wielu z naszych gości wędkuje z pomostów lub łódek.


Jezioro Niesłysz zajmuje 486 ha powierzchni lustra wody, a maksymalna głębokość wynosi ok. 35 m. Woda w jeziorze jest bardzo przejrzysta ze względu na to iż jezioro jest zasilane wieloma podwodnymi źródłami.
Gospodarzem jeziora jest gospodarstwo rybackie (GR). Można na nim wędkować, ale po wykupieniu zezwolenia. Obowiązuje Karta wędkarska (nie legitymacja członkowska) + zezwolenie.
Informujemy, że od tego sezonu na recepcji Ośrodka Wypoczynkowego KORMORAN, można wykupić okresowe zezwolenia na amatorski połów ryb wg poniższej tabeli !
Dla jeziora Niesłysz obowiązuje Grupa I - Sezon 2021

Robakomat na ośrodku, nagła pomoc dla wędkarzy

Zapomniałeś robaka? Żona nie lubi jak jej w lodówce mieszkają? Urwałeś spławik? Zgubiłeś ciężarek?

A może potrzebujesz haczyka?
Nie martw się! Już nie musisz szukać sklepu wędkarskiego w okolicy. Takie "wędkarskie artykuły pierwszej potrzeby" kupisz 24 godziny na dobę w ROBAKOMACIE przy RECEPCJI.

 

Zezwolenia czasowe i sezonowe są również u nas do nabycia (ale tylko w godzinach pracy Recepcji).
Przypominamy, że w tym roku można wędkować z łodzi już od pierwszego maja!
U nas też wypożyczysz łódkę wędkarską. Ryby złapiesz już sam. Powodzenia!

Mapa okolice Świebodzina

Galeria