facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2021.01.22 - 10:00
Wiatr SSW
19 km/h
temp. max. 11°C
temp. min. 5°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

Co dziś w planie, w Kormoranie ?

 

Jest i On, nasza niespodzianka ...a to jest pan Paweł, albo jak niektórzy mówią pan Paaweł, nasz nowy animator dawniej określany jako kaowiec ????:-)
Na co dzień muzyk, pedagog, trener oświaty, z wieloletnim  doświadczeniem w pracy z dziećmi, więc spokojnie można mu powierzyć swoje pociechy.
Ale zabawy z dziećmi to tylko część jego pracy, więcej  można się dowiedzieć dołączając do powstałej niedawno grupy: Co dziś w planie, w Kormoranie? To tam znajdą się wszystkie informacje, rozkłady zajęć, więc jeśli nie  chcą Państwo czegoś przeoczyć, to warto dołączyć już teraz (albo  poprosić o to dzieci), wtedy z pewnością nic nie umknie Państwa uwadze. 

Oprócz mocy atrakcji, z których możecie korzystać każdego dnia w naszym ośrodku, będą również miały miejsce zajęcia zorganizowane. Dołączając do grupy masz gwarancję, że nie ominie Cię żadne z planowanych wydarzeń.

Co na grupie?

Sprawdź na FB > Co dziś w planie, w Kormoranie?

 

1. Dzienny rozkład jazdy (czyli co? gdzie? kiedy? przygotował dla Was nasz animator Paweł),
2. Fotorelacje (czyli pamiątkowe zdjęcia z wydarzeń),
3. Grupa, to również wirtualna przestrzeń dla planowanych ogólnoośrodkowych gier i zabaw z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych.
4. Ankiety - będzie również tak, że to Wy zdecydujecie, jaka forma aktywności odbędzie się danego dnia, albo jaka będzie jej tematyka.
5. Grupa FB, to również najprostsza i najszybsza forma kontaktu z naszym animatorem Pawłem

Ramowy__tygodniowy__Kormoran.pdf

Sprawdź lub pobierz w pdf

Ramowy tygodniowy program