facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2021.01.17 - 08:00
Wiatr E
7 km/h
temp. max. -8°C
temp. min. -9°C
temp. wody: b/d
tumblr youtube twitter instagram facebook

Konkurs fotograficzny


Tereny wokół jeziora Niesłysz, przy którym położony jest Ośrodek Wczasowy Kormoran, są niezwykle urokliwe. Oferujemy noclegi w domkach letniskowych lub na polu campingowym nad samym jeziorem. Jesteśmy pewni, że każdego z odwiedzających nas Gości urzeknie piękno okolicznej przyrody, które możecie Państwo podziwiać również na poniższych zdjęciach, które zostały wyróżnione w organizowanym przez nas konkursie fotograficznym.


KONKURS FOTOGRAFICZNY 2020 – GŁOSOWANIE JUŻ TRWA!


ZASADY są proste:
1. każde 'polubienie' zdjęcia traktujemy jako głos na 'TAK' - niezależnie od klikanej emotki.
2. można 'polubić' dowolną ilość zdjęć, wygrywają zdjęcia w każdej kategorii/albumie z największą ilością głosów.
3. zachęcamy do polubienia naszej strony FB, udostępniania albumów i pojedynczych zdjęć - będzie nam bardzo miło, należy jednak pamiętać, że liczą się tylko polubienia zdjęć w oryginalnych albumach do głosowania.
4. przede wszystkim jednak należy się dobrze bawić, wspominając 'Piękne chwile w KORMORANie'.


Albumy do głosowania na portalu facebook - głosujemy do 31.01.2021!

 

Kategoria - OTOCZENIE / przejdź do głosowania tutaj >

Kategoria - LUDZIE / przejdź do głosowania tutaj >

www.facebook.com/kormoranniesulice


Nadsyłanie zdjęć do konkursu zakończone!

OGŁASZAMY KONKURS FOTOGRAFICZNY!
pt. "PIĘKNE CHWILE W KORMORANIE".

 

Nagroda pierwsza to bon/voucher do wykorzystania na nocleg u nas w 2021 lub 2022 roku o wartości 800 zł, druga nagroda bon o wartości 600 zł a trzecia bon o wartości 400 zł. I zestawy gadgetów reklamowych, które stworzymy z wykorzystaniem zwycięskich zdjęć.

REGULAMIN:
1. Konkurs tegoroczny ma tytuł i myśl przewodnią "Piękne chwile w Kormoranie". Sami Państwo decydują, co jest taką chwilą i z czym chcą się podzielić ze światem!
2. Należy do nas wysłać do 5 zdjęć, a 'Komisja Konkursowa' wybierze najlepsze z najlepszych (20 zdjęć), które udostępnimy do głosowania.
3. Zdjęcia można wysyłać na adres e-mail: konkurs.kormoran@gmail.com do 31.12.2020 roku.
4. Zdjęcia będą udostępnione na stronie www oraz na Facebooku 05.01.2021, a samo głosowanie odbędzie się tylko przez Facebook w dniach 05.01.2021-31.01.2021.
5. Zdjęcia powinny być jak najlepszej jakości – prosimy nie zmniejszać zdjęć, tylko wysyłać nam w oryginalnych wielkościach. To też będzie brane pod uwagę podczas głosowania naszego jury.
6. Zdjęcia udostępnione nam będziemy mogli używać do celów marketingowych OW KORMORAN w Niesulicach bezterminowo (m.in poprzez umieszczenie ich na naszej stronie internetowej, na ulotkach, magnesach, pocztówkach i innych artykułach promocyjnych).
7. Osoby, które są obecne na zdjęciach wyrażają zgodę na udostępnianie ich wizerunku, poprzez udostępnienie/ wysłanie nam zdjęcia, odpowiedzialność za uzyskanie takiej zgody ponosi osoba wysyłająca nam zdjęcie.