facebook

Brak obsługi animacji flash!
Pogoda dla Świebodzina
dzień 2019.08.18 - 15:00
Wiatr S
17 km/h
temp. max. 26°C
temp. min. 17°C
temp. wody: 22°C
tumblr youtube twitter instagram facebook

Wędkarstwo

Szereg atrakcji czeka na Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran, położonym w urokliwej okolicy nad jeziorem Niesłysz w województwie lubuskim. Gościmy wielu wędkarzy – niektórzy przyjeżdżają tu od lat tylko po to, żeby wędkować ! Dysponujemy łodziami dla wędkarzy, pomagamy w zakupie zezwoleń na wędkowanie na jeziorze itp. Zajmujemy się organizacją wypoczynku naszych Gości.
WĘDKARSTWO na jeziorze Niesłysz, jest bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Wielu z naszych gości wędkuje z pomostów lub łódek.
Jezioro Niesłysz zajmuje 486 ha powierzchni lustra wody, a maksymalna głębokość wynosi ok. 35 m. Woda w jeziorze jest bardzo przejrzysta ze względu na to iż jezioro jest zasilane wieloma podwodnymi źródłami.
Gospodarzem jeziora jest gospodarstwo rybackie (GR). Można na nim wędkować, ale po wykupieniu zezwolenia. Obowiązuje Karta wędkarska PZW + zezwolenie.
Informujemy, że od tego sezonu na recepcji Ośrodka Wypoczynkowego KORMORAN, można wykupić okresowe zezwolenia na amatorski połów ryb wg poniższej tabeli !
Dla jeziora Niesłysz obowiązuje Grupa I

Mapa okolice Świebodzina

Mapa okolice Świebodzina

Galeria