Sala sportowo-konferencyjna

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, możemy zaoferować trzy sale do wynajęcia. Przy hangarze, na strefie B mamy piękną salę, która może być wykorzystywana na wiele sposobów. Jako miejsce spotkań dla większej grupy znajomych lub stowarzyszenia, dla grupy sportowej oraz jako sala konferencyjna. Sala jest duża i wyposażona w szereg ważnych elementów :
– lustra na całej ścianie (potrzebne grupom sportowym i tanecznym)
– świetnej klasy sprzęt konferencyjny (audio-video)
– możliwe maty podłogowe, jako podkład pod specjalistyczne materace

Wymiary sali:

  • 20 metrów długości
  • 7,5 metra szerokości
  • razem 150 metrów Kw.


Świetlica

W podpiwniczeniu domu kolonijnego Kosmos 109 znajduje się świetlica. Jest to idealne miejsce na nieduże imprezy okolicznościowe oraz konferencje dla mniejszy grup ok. 20-osobowych. Jest tam nieduży aneks kuchenny, który umożliwia przygotowanie napojów. Posiada on podstawowe wyposażenie takie jak meble kuchenne, lodówkę, naczynia itp. W świetlicy znajduje się również WC. Może być wynajęta sama lub w połączeniu z salą kominkową.

Przy budynku jest utwardzone miejsce grillowe (grille i ławostoły).


Świetlica ośrodek

Sala wypoczynkowa

Sala wypoczynkowa zwana również salą kominkową znajduje się w podpiwniczeniu domu kolonijnego Kosmos 109. Wyposażona w dwie duże kanapy, stolik oraz kominek elektryczny. Idealne miejsce do zorganizowania niedużej imprezy okolicznościowej w klimatycznym stylu. Przy sali kominkowej znajduje się WC. Oferujemy ją tylko w połączeniu ze świetlicą, jako sale do wynajęcia.
Możliwe jest udostępnienie aneksu kuchennego, który umożliwia przygotowanie napojów.

Przed wejściem do budynku znajduje się utwardzone miejsce grillowe (dwa grille oraz ławostoły).


Sala kominkowa, wypoczynkowa

Zapraszamy więc do kontaktu!

Rezerwacje online