Kalendarz online

06.11.2023

Dokonywanie wstępnej rezerwacji

Wstępna rezerwacja domków na sezon letni, wakacje lipiec sierpień 2024 rok!

W obecnej chwili (okres zimowy) pozostajemy z Państwem w kontakcie i jest możliwość dokonania wstępnej rezerwacji domku na sezon 2024, ale tylko telefonicznie lub w wiadomości e-mail. W tym celu zapraszamy do naszego kalendarza rezerwacji on-line znajdującego się na naszej stronie, sprawdzenie wolnego terminu oraz odpowiedniego dla Państwa z naszej oferty domków >Kliknij Tutaj<.
Po wybraniu odpowiedniego terminu i domku wówczas należy skontaktować się telefonicznie z Recepcją pod nr. +48 68 381 21 28 lub o wysłanie wiadomości e-mail: kormoran-niesulice@o2.pl

Kalendarz rezerwacji online najlepiej widoczny jest na komputerze lub laptopie link: >Kliknij Tutaj<

Uwaga! W okresie wakacji minimalny okres pobytu wynosi 5 noclegów!

Krótsze pobyty są możliwe tylko wówczas, jeśli wypełnią Państwo całą lukę między rezerwacjami już istniejącymi (rezerwacją kończącą się i zaczynającą się- obraz poniżej). Proszę sprawdzić poprzez kalendarz rezerwacji on-line czy jest taka luka i o wykonanie telefonu do recepcji lub o napisanie maila.

Wypełnienie luki rezerwacyjnej

Wówczas my dokonamy wstępnej rezerwacji i potwierdzimy to w wysłanym do Państwa wiadomość e-mail. Po ustaleniu nowego cennika (już wkrótce) na sezon 2024 ponownie odezwiemy się do Państwa w grudniu i przedstawiamy aktualną ofertę na 2024 rok.

Po akceptacji naszej oferty z Państwa strony ustalamy wysokość i termin wpłaty zadatku.

Pozostajemy z Państwem w kontakcie >Kliknij Tutaj<

Recepcja Kormoran Niesulice

Rezerwacje online