logo Kormoran Niesulice

08.11.2023

Kormoran Niesulice — jesienna oferta

Jesienią do Państwa dyspozycji proponujemy domki w strefie „A” naszego Ośrodka — Buk, Modrzew i Sosny.

Wiatr wieje, żółte liście spadają z drzew, ale serce rwie do kontaktu z przyrodą?

Zapraszamy więc do nas, do Ośrodka Wypoczynkowego Kormoran Niesulice do jesiennej oferty! Jesteśmy wtedy także otwarci. Herbatka w bloku, a herbatka z widokiem na jezioro zdecydowanie nie smakuje tak samo!

Do Państwa dyspozycji mamy dostępne domki Buk 24 (3-osobowy), Modrzew 31, 37, 39, 40 (4-osobowe), Sosna XL 44 (3-osobowa). Domki letniskowe ocieplone i przytulne — Buk i Modrzew są ogrzewane klimatyzacją, domek Sosna posiada Kurtynę powietrzną.

Jesienne dni to idealna okazja do integracji z przyjaciółmi. W chłodniejsze dni spotkania na świeżym powietrzu są szczególnie przyjemne. Grillowanie to świetny sposób na spędzenie czasu ze znajomymi w miłej atmosferze to dobra zabawa na jesienne dni. Można skorzystać z naszego grillowego domku „Krasnal” (Zobacz Tutaj).

Obecnie domki wynajmujemy od 15 grudnia 2023 roku.

• Ośrodek w okresie jesienno-zimowym działa w ograniczonym zakresie. Wynajmujemy tylko kilka domków, gastronomia jest nieczynna, wypożyczalnie sprzętu wodnego nieczynne. Aktualność oferty zależy od pogody — możemy wycofać możliwość wynajmu domków, ze względu na niskie (minusowe) temperatury powietrza. Póki jest ciepło — chwilo trwaj! 🙂

Jeśli szukasz miejsca na jesienny wypoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą, Ośrodek wypoczynkowy Kormoran w Niesulicach to doskonały wybór.

Sprawdź wolne terminy oraz domki w naszym kalendarzu rezerwacji on-line (Zobacz Tutaj).
Zawsze jesteśmy z Państwem w kontakcie telefonicznym lub mailowym (Zobacz Tutaj).

Rezerwacje online