13.06.2024

Pamiątki z wakacji nad jeziorem Niesłysz w Niesulicach

Pamiątki z wakacji kupisz w recepcji naszego ośrodka, aby przywołać wspomnienia i na dłużej zapamiętać o pobycie z naszego ośrodka.

Pamiątki z wakacji nad jeziorem w ośrodku Kormoran Niesulice

Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran Niesulice! Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym gościom nie tylko wyjątkowe miejsce na odpoczynek, ale także szeroki wybór pamiątek, które pozwolą Wam zachować piękne wspomnienia z pobytu.

W naszej recepcji znajdziecie specjalnie przygotowaną gablotkę z pamiątkami, która z pewnością przyciągnie Waszą uwagę. To tutaj czeka na Was bogata oferta różnorodnych gadżetów, idealnych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Oto niektóre z pamiątek, które możecie u nas nabyć:

Magnesy na lodówkę

Stylowe i kolorowe magnesy przedstawiające urokliwe widoki naszego ośrodka i okolic. Doskonały dodatek do Waszej kuchni, który codziennie będzie przypominał o wspaniałych chwilach spędzonych w Niesulicach.

Zabawki

W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zabawki, które umilą czas Waszym dzieciom. Od klasycznych zabawek po bardziej kreatywne opcje, z pewnością każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

Zabawki plażowe

Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy również zestawy do zabawy na plaży. Wiaderka, łopatki, foremki i inne akcesoria sprawią, że czas spędzony nad wodą będzie jeszcze bardziej radosny i pełen uśmiechu.

Breloczki

Praktyczne i urocze breloczki, które mogą stać się wspaniałą pamiątką lub upominkiem dla bliskiej osoby. Wybierz spośród różnych wzorów i kształtów, aby znaleźć ten idealny.

Pocztówki

Tradycyjne pocztówki z pięknymi widokami z naszego ośrodka i okolicznych atrakcji. Wysyłając je do rodziny i przyjaciół, podzielicie się swoimi przeżyciami i zachęcicie innych do odwiedzenia tego malowniczego miejsca. Oferujemy również znaczki, abyście mogli od razu wysłać pocztówkę.

I wiele innych rzeczy

Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe, ciekawe gadżety. Znajdziecie u nas także artykuły dekoracyjne, książki, drobne upominki i inne przedmioty, które mogą Was zainteresować.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej recepcji i zapoznania się z pełną ofertą pamiątek (z naszej gabloty). Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś, co będzie idealnym przypomnieniem o miłych chwilach spędzonych w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran Niesulice.

Czekamy na Was z szerokim uśmiechem i gotowością do pomocy!

Rezerwacje online