Dla dzieci

Z myślą o naszych najmłodszych Gościach, ich zabawie i bezpieczeństwie oferujemy w wakacje, w wysokim sezonie cenowym zajęcia dla dzieci na świeżym powietrzu z wykwalifikowanym Animatorem. Pan Paweł w sposób fachowy i opiekuńczy zajmie czas Państwa pociechom angażując ich w gry, zabawy, taniec czy aerobik, czyli różnego rodzaju animacje dla dzieci. Codziennie są zaplanowane nowe atrakcje. W wielu zabawach także rodzice mogą brać udział, bawiąc się równie dobrze :).
Dla naszych Gości zajęcia z Animatorem są bezpłatne.
Dla najmniejszych dzieci w strefie „B” oferujemy także ogrodzony plac zabaw, znajdujący się przy tarasie pizzerii Mak. Można obserwować dziecko, delektując się jedzeniem na widokowym tarasie nad brzegiem jeziora. To jest bezcenne! Zaś w weekendowe popołudnia zapraszamy do wysłuchania koncertów różnorodnych zespołów, recitali, kabaretów, czy muzycznych biesiad przy ognisku i gitarze.

W przypadku mniej sprzyjającej pogody można skorzystać z naszego Namiotu Gier, gdzie znajdują się gry zręcznościowe dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. W Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran każdy znajdzie coś dla siebie.

Radość, różnorodność, bezpieczna zabawa to nasze znaki rozpoznawcze. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, by spędzić udane wakacje.
Jest to możliwe w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran w Niesulicach, nad pięknym jeziorem Niesłysz.
Przyjedź do nas i przekonaj się o tym.

Zobacz jakie imprezy i atrakcje odbyły się na naszym ośrodku w trakcie trwania wakacji TUTAJ

Zachęcamy do śledzenia informacji o animacjach na terenie ośrodka na FB z profilu Co dziś w planie, w Kormoranie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY DZIECI, RODZICÓW I OPIEKUNÓW.

Rezerwacje online