Kąpielisko na ośrodku Kormoran Niesulice

Kąpielisko nad jeziorem Niesłysz z ratownikami to idealne miejsce do wypoczynku i kąpieli dla osób, które lubią spędzać czas nad wodą.
Ratownicy czuwają nad osobami pływającymi i dbają  o to, aby wszyscy przestrzegali zasad bezpieczeństwa obowiązujących przy kontakcie z wodą.

Kąpielisko nad naszym jeziorem z ratownikami ma wyznaczone miejsca do kąpieli, które są oznaczone bojkami lub pławami.
Ratownicy czuwają nad bezpieczeństwem kąpiących się osób i w razie potrzeb interweniują. Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, na kąpielisku jest wyznaczona umowna strefa dla dzieci (lub osób, które nie umieją pływać) – jest tam dostatecznie płytko. Dzięki temu można mieć pewność, że dzieci będą pływać w miejscach specjalnie przeznaczonych dla nich.

Warto zapoznać się z informacjami na tablicy informacyjnej na plaży, aby poznać zasady korzystania z kąpieliska i poznać warunki panujące na jeziorze. Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, takich jak zakaz kąpieli po spożyciu alkoholu czy pływanie poza wyznaczoną strefą kąpielową.

Kąpielisko nad jeziorem to idealne miejsce dla całej rodziny, gdzie można — spędzić czas aktywnie ciesząc się pięknem natury i bezpiecznie korzystając z uroków wody. Kąpielisko na Ośrodku to też piękna plaża piaszczysta, bardzo lubiana przez naszych Gości — ze zrozumiałych powodów. Tuż obok znajduje się zjeżdżalnia wodna, która przy dobrej pogodzie na pewno umili czas Państwa pociechom, jest ona dostępna za drobną opłatą.

Woda w jeziorze Niesłysz jest pierwszej klasy czystości.

W odpowiedniej odległości od kąpieliska znajduje się specjalnie wyznaczony teren kąpieli dla psów.

Decyzją Wójta Gminy Lubrza z dnia 15 maja 2018 roku na terenie Ośrodka wypoczynkowego Kormoran, znajduje się:
„Kąpielisko O.W. KORMORAN — Niesulice”.

Sezon kąpielowy trwać będzie od 28 lipca – do 31 sierpnia 2023 roku.

Kąpielisko na Ośrodku, jest strzeżone przez ratowników w miesiącu lipiec – sierpień w godzinach 10-18.

Regulamin plaży i kąpieliska >>

Kąpielisko na ośrodku Kormoran Niesulice
Rezerwacje online