Jak dojechać do ośrodka Kormoran

Poniżej znajdą Państwo link do mapki dojazdu Google, adres i dane do nawigacji, które pomogą Państwu w znalezieniu optymalnej trasy dojazdowej.

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran znajduje się 14 km od Świebodzina, do którego dojazd ułatwiają drogi krajowe DK-92, trasa szybkiego ruchu S-3, jak również autostrada A-2.

Dojazd samochodem

Przykładowe trasy dojazdu do Ośrodka Kormoran Niesulice.

Z kierunku Warszawa sugerujemy jechać autostradą A-2 w kierunku Świecko. Po wyjeździe z autostrady na węźle Jordanowo należy kierować się na drogę krajową S 3 (E 65) w kierunku Zielonej Góry. Po około 5 km, po przejechaniu do zjazdu na miejscowość Świebodzin / Północ, należy skręcić na rondzie w prawo w drogę Krajową 92 w kierunku Wilkowo (koniec miejscowości drogowskaz turystyczny Niesulice) kierujemy się na Ołobok, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo i jedziemy w kierunku do Niesulice. Na końcu wsi skręcamy pierwsza w prawo. Mamy 1 km do Ośrodka Kormoran w Niesulicach.

Z kierunku Poznań sugerujemy jechać A-2 (jak wyżej z kierunku Warszawa) lub Droga Krajowa nr 92 w kierunku Świecko. Na wysokości miejscowości Wilkowo (koniec miejscowości drogowskaz turystyczny Niesulice) kierujemy się do miejscowości Ołobok na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i jedziemy w kierunku Niesulice. Na końcu miejscowości, skręcamy pierwsza w prawo. Po około 1 km dojedziemy do Ośrodka Kormoran Niesulice.

Z kierunku Szczecin / Gorzów Wlkp. sugerujemy jechać drogą ekspresową S 3 (E 65) w kierunku Zielonej Góry. Po około 5 km, po przejechaniu do zjazdu na miejscowość Świebodzin / Północ, kierujemy się do ronda, na którym należy, skręcić w prawo w drogę Krajową 92 w kierunku Świecko do wioski Wilkowo (na końcu miejscowości drogowskaz turystyczny Niesulice) wówczas skręcamy w lewo i jedziemy do miejscowości Ołobok. Na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i kierujemy się do miejscowości Niesulice. Na końcu miejscowości Niesulice skręcamy pierwsza w prawo i po 1 km dojedziemy do Ośrodka Kormoran.

Z kierunku Wrocław / Legnica sugerujemy jechać drogą ekspresową S 3 (E 65) lub DK 94 w kierunku Zielona Góra dalej na wysokości Sulechów zjazd do drogi DW 277 w kierunku Skąpe, następie kierujemy się do miejscowości Ołobok. Jedziemy dalej droga główna do miejscowości Niesulice. Także na końcu wsi Niesulice skręcamy pierwsza w prawo i po około 1 km dojedziemy do Ośrodka Kormoran.

Dojazd pociągiem

Dojazd pociągiem wg rozkładu jazdy PKP (dla danego regionu) do najbliższej stacji kolejowej PKP znajdującej się w miejscowości Świebodzin lub Zielona Góra. Z dworca kolejowego w Świebodzinie można dojechać do Ośrodka Kormoran taksówką lub autobusem komunikacji podmiejskiej (około 15 km). Dojazd z Zielonej Góry do Ośrodka Kormoran komunikacja autobusowa (wg rozkładu jazdy PKS), (około 50 km).

Dojazd autobusem

Dojazd autobusem wg rozkładu jazdy PKS (dla danego regionu) do najbliższego dworca autobusowego PKS znajdujący się w Świebodzinie lub Zielona Góra można dojechać do Ośrodka Kormoran autobusem komunikacji PKS (wg rozkładu jazdy PKS).

Przykładowe odległości

Zapraszamy Gości z Polski, innych sąsiednich Państw, a także naszych sąsiadów z Niemiec, bowiem, ośrodek Kormoran Niesulice znajduje się blisko granicy Niemiec.

  • Berlin – 175 km
  • Podstam – 185 km
  • Frankfurt (Oder) – 77 km
  • Dresden – 252 km
  • Cottbus – 114 km

Nawigacja GPS

Wpisz adres Ośrodka Kormoran do nawigacji:

Ośrodek Wypoczynkowy
KORMORAN — Niesulice
Niesulice 17 E
66-213 Skąpe

Lub zaplanuj trasę przy użyciu współrzędnych w swojej nawigacji:
N 52° 13′ 7.9309”
E 15° 23′ 35.7719”

Zapraszamy Państwa na rodzinne wczasy nad jeziorem w województwie lubuskim, proponując zakwaterowanie w nowoczesnych domkach letniskowych. Przyjazd do nas to doskonała okazja na wypoczynek w bliskości z naturą i aktywne spędzenie wolnego czasu!
Zapraszamy Gości z Niemiec, u nas jest pięknie, jakby to był urlop w Brandenburgii.

Mapa Google — Wyznacz trasę

Rezerwacje online