Poniżej znajdą Państwo link do mapki dojazdu Google, adres i dane do nawigacji, które pomogą Państwu w znalezieniu optymalnej trasy dojazdowej.

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran znajduje się 14 km od Świebodzina, do którego dojazd ułatwiają drogi krajowe DK-92, trasa szybkiego ruchu S-3, jak również autostrada A-2.

Dojazd samochodem (przykładowe trasy dojazdu).

Z kierunku Warszawa sugerujemy jechać autostradą A-2 w kierunku Świecko. Po wyjeździe z autostrady na węźle Jordanowo należy kierować się na drogę krajową S 3 (E 65) w kierunku Zielonej Góry. Po około 5 km, po przejechaniu do zjazdu na miejscowość Świebodzin / Północ, należy skręcić na rondzie w prawo w drogę Krajową 92 w kierunku Wilkowo (koniec miejscowości drogowskaz turystyczny Niesulice) kierujemy się na Ołobok, na skrzyżowaniu skręcamy w prawo i jedziemy w kierunku do Niesulice. Na końcu wsi skręcamy pierwsza w prawo. Mamy 1 km do Ośrodka Kormoran w Niesulicach.

Z kierunku Poznań sugerujemy jechać A-2 (jak wyżej z kierunku Warszawa) lub Droga Krajowa nr 92 w kierunku Świecko. Na wysokości miejscowości Wilkowo (koniec miejscowości drogowskaz turystyczny Niesulice) kierujemy się do miejscowości Ołobok na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i jedziemy w kierunku Niesulice. Na końcu miejscowości, skręcamy pierwsza w prawo. Po około 1 km dojedziemy do Ośrodka Kormoran Niesulice.

Z kierunku Szczecin / Gorzów Wlkp. sugerujemy jechać drogą ekspresową S 3 (E 65) w kierunku Zielonej Góry. Po około 5 km, po przejechaniu do zjazdu na miejscowość Świebodzin / Północ, kierujemy się do ronda, na którym należy, skręcić w prawo w drogę Krajową 92 w kierunku Świecko do wioski Wilkowo (na końcu miejscowości drogowskaz turystyczny Niesulice) wówczas skręcamy w lewo i jedziemy do miejscowości Ołobok. Na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo i kierujemy się do miejscowości Niesulice. Na końcu miejscowości Niesulice skręcamy pierwsza w prawo i po 1 km dojedziemy do Ośrodka Kormoran.

Z kierunku Wrocław / Legnica sugerujemy jechać drogą ekspresową S 3 (E 65) lub DK 94 w kierunku Zielona Góra dalej na wysokości Sulechów zjazd do drogi DW 277 w kierunku Skąpe, następie kierujemy się do miejscowości Ołobok. Jedziemy dalej droga główna do miejscowości Niesulice. Także na końcu wsi skręcamy pierwsza w prawo i po około 1 km dojedziemy do Ośrodka Kormoran.

Dojazd pociągiem do najbliższej stacji kolejowej znajduje się w Świebodzinie. Z dworca kolejowego w Świebodzinie można dojechać do Ośrodka Kormoran taksówką lub autobusem komunikacji miejskiej (wg rozkładu jazdy PKP i PKS).

Dojazd autobusem z najbliższego dworca autobusowego znajdujący się w Świebodzinie można dojechać do Ośrodka Kormoran autobusem komunikacji PKS (wg rozkładu jazdy).

Zapraszamy Gości z Polski, innych sąsiednich Państw, a także naszych sąsiadów z Niemiec, bowiem, ośrodek Kormoran Niesulice znajduje się blisko granicy Niemiec.

Przykładowe odległości:

  • Berlin – 175 km
  • Potsdam – 185 km
  • Frankfurt (Oder) – 77 km
  • Dresden – 252 km
  • Cottbus – 114 km

GPS:
Wpisz adres Ośrodka Kormoran do nawigacji:

Ośrodek Wypoczynkowy
KORMORAN — Niesulice
Niesulice 17 E
66-213 Skąpe

Lub zaplanuj trasę przy użyciu współrzędnych w swojej nawigacji:
N 52° 13′ 7.9309”
E 15° 23′ 35.7719”

Zapraszamy Państwa na rodzinne wczasy nad jeziorem w województwie lubuskim, proponując zakwaterowanie w nowoczesnych domkach letniskowych. Przyjazd do nas to doskonała okazja na wypoczynek w bliskości z naturą i aktywne spędzenie wolnego czasu!
Zapraszamy Gości z Niemiec, u nas jest pięknie, jakby to był urlop w Brandenburgii.

Mapa Google — Wyznacz trasę

Rezerwacje online