Sala konferencyjna / sportowa

Przy hangarze Żeglarskim, na strefie B jest piękna sala konferencyjna, która może być wykorzystywana na wiele sposobów. Jako miejsce spotkań dla większej grupy znajomych lub stowarzyszenia, dla grupy sportowej oraz jako sala konferencyjna.

Sala jest duża i wyposażona w szereg ważnych elementów:
– lustra na całej ścianie (potrzebne grupom sportowym i tanecznym)
– świetnej klasy sprzęt konferencyjny (audio-video)
– oferujemy maty podłogowe, jako podkład pod specjalistyczne materace
– toaleta damska i męska

Wymiary sali:

  • 20 metrów długości
  • 7,5 metra szerokości
  • razem 150 metrów Kw.


Świetlica

W podpiwniczeniu domu kolonijnego Kosmos 109 znajduje się świetlica. Jest to idealne miejsce na nieduże imprezy okolicznościowe oraz konferencje dla mniejszych grup ok. 20-osobowych. Jest tam nieduży aneks kuchenny, który umożliwia przygotowanie napojów. Posiada on podstawowe wyposażenie takie jak meble kuchenne, lodówkę, naczynia itp. W świetlicy znajduje się również WC. Może być wynajęta jako sala konferencyjna, szkoleniowa samodzielnie lub w połączeniu z salą kominkową.

Przy budynku jest utwardzone miejsce grillowe (grille i ławostoły).


Świetlica ośrodek

Sala wypoczynkowa

Sala wypoczynkowa zwana również salą kominkową znajduje się w podpiwniczeniu domu kolonijnego Kosmos 109. Wyposażona w dwie duże kanapy, stolik oraz kominek elektryczny. Idealne miejsce do zorganizowania niedużej imprezy okolicznościowej w klimatycznym stylu. Przy sali kominkowej znajduje się WC. Oferujemy ją tylko w połączeniu ze świetlicą, jako dwie połączone sale do wynajęcia.
Możliwe jest udostępnienie aneksu kuchennego, który umożliwia przygotowanie napojów.

Przed wejściem do budynku znajduje się utwardzone miejsce grillowe (dwa grille oraz ławostoły).


Sala kominkowa, wypoczynkowa

Zapraszamy więc do kontaktu!

Ofertę naszą kierujemy do różnych grup: firm, urzędów, organizacji społecznych i szkół. Ze względu na bogatą infrastrukturę i atrybuty otaczającej przyrody mamy doskonałe warunki do atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu dla różnorodnych grup – możliwe imprezy integracyjne, szkolenia i konferencje (duża sala), obozy żeglarskie, szkoły walki, tańca, zielone szkoły dla młodzieży, imprezy rodzinne oraz inne… Na wszystko jesteśmy przygotowani!!!

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran Niesulice oferuje noclegi dla grup jednakowo w komfortowych, drewnianych domkach letniskowych lub domach typu KOSMOS – klasa ekonomiczna. Ceny za noclegi zależą od rodzaju domków oraz okresu ich wynajmu.

Na terenie ośrodka, jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć na zakwaterowanie ponad 400 osób. Oferujemy wyżywienie.
Zapraszamy do kontaktu na numer tel. 517 208 576 lub na adres e-mail: kormoran-niesulice@o2.pl.
Na każde zapytanie chętnie odpowiemy i pomożemy!

Rezerwacje online