Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran to idealne miejsce dla osób kochających żeglarstwo i inne sporty wodne. Aktywnemu spędzaniu wolnego czasu sprzyjają urokliwe okolice jeziora Niesłysz i oferta naszego Centrum Żeglarstwa i Windsurfingu. Do Państwa dyspozycji jest sprzęt żeglarski Omegi 5 sztuk, jacht Sasanka, deski typu SUP, oferta Windsurfingu oraz sprzęt do rekreacji (kajaki, rowery wodne, rowery turystyczne dla dzieci i dorosłych). Po pełnych wrażeń dniach można zregenerować siły w naszych domkach letniskowych. Proponujemy też skorzystanie z naszych usług w zakresie organizowania imprez firmowych i uroczystości rodzinnych. Zachęcamy do przyjazdu w malownicze tereny województwa lubuskiego! Na naszym pięknym jeziorze, dzięki wiatrom zachodnim, doświadczysz czym jest prawdziwe żeglarstwo.


Każdy może pożeglować!

Bosman posteruje, przeszkoli, pomoże w rejsie żaglówką Omega lub Sasanka. Zapraszamy na: 

  • rejsy jachtem Sasanka
  • praktyczne szkolenia żeglarskie-nie jest to kurs żeglarski, raczej odświeżenie wiedzy
  • wynajem jachtów

Godziny otwarcia w okresie wakacji :
Pon. – Niedz. Godz. 10-18
telefon: 500 158 253

Aby zapoznać się z cenami usług, zapraszamy do zakładki „cennik


Regaty

Oprócz wypoczynku w luksusowych, drewnianych domkach letniskowych można brać udział w wielu atrakcjach.
W poprzednich latach na naszym pięknym jeziorze Niesłysz odbywały się regaty. Są to zawody sportowe na wodzie z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu wodnego, w tym przypadku były to żaglówki Omega. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Plan imprezy obejmował cały dzień. Nie zabrakło dobrej zabawy połączonej z rywalizacją.

ŻEGLARSKI PUCHAR ŚWIATA REGATY MATCH – KLASA OMEGA

W tym sezonie Polskie Stowarzyszenie Klasa Omega uruchamia nowy cykl regat – Omega Match Cup. Będzie to trzeci cykl regat meczowych w Polsce (po Polish Match Tourze i POLISH OPEN – Open Yachtingu). Do cyklu będą liczone 4 imprezy Grade 4, co znaczy tyle że zwycięzca każdych regat zdobędzie minimum 900 punktów do rankingu ISAF* w formule Match Racing.

Dzięki temu regaty klasy Omega w Niesulicach po raz pierwszy będą odnotowane w światowych rankingach. Imprezy odbędą się kolejno w Morągu, Niesulicach, Kościanie i Kartuzach, przy czym ostatnie regaty będą miały rangę mistrzowską. W każdej z imprez wystartuje 12 zaproszonych załóg.

* Ranking ISAF to żeglarski odpowiednik Tenisowego ATP, zawodnik zdobywa punkty na regatach organizowanych w różnych miejscach na świecie. Do punktacji są zaliczane 4 najlepsze wyniki z 2 ostatnich lat- czyli 8 imprez.

Zapoznaj się również z aktualnymi ofertami wypożyczalni sprzętu wodnego!

Rezerwacje online