Kalendarz online

06.11.2023

Wstępna rezerwacja domków Kormoran Niesulice

Wstępna rezerwacja domków. Wakacje „Wysoki Sezon” lipiec sierpień 2024 rok!

Jak dokonać rezerwacji domków

Zima to czas przygotowań i planowania nadchodzących przygód. Dlatego też zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Ośrodka Kormoran Niesulice już teraz! W okresie zimowym pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie, gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i przyjąć Wasze rezerwacje.

Nie czekajcie do ostatniej chwili! Już teraz możecie zarezerwować swój wymarzony domek na nadchodzący sezon, a nawet na sezony dalekiej przyszłości. Nasz wygodny system rezerwacji online pozwoli Wam zrobić to szybko i bezproblemowo. Alternatywnie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłania wiadomości e-mail – nasz zespół jest gotowy, by pomóc i doradzić w każdej kwestii.

Ośrodek Kormoran Niesulice to idealne miejsce na niezapomniane wakacje czy weekendowe wypady. Piękna okolica, komfortowe domki i bogata oferta atrakcji czekają na Was! Nie zwlekajcie — już teraz zarezerwujcie swój wymarzony pobyt u nas. Zapraszamy!

Rezerwacje online

Aby samodzielnie dokonać rezerwacji, zachęcamy do skorzystania z naszego kalendarza rezerwacji online, który znajdziesz na naszej oficjalnej stronie internetowej. Tam możesz łatwo sprawdzić dostępność terminów oraz wybrać idealny domek > Kliknij Tutaj < spośród oferowanych przez nas opcji.
Proces rezerwacji online jest prosty i intuicyjny, a Twoje potwierdzenie otrzymasz od nas w ciągu kilku chwil. Teraz > Rezerwuj Online <

Rezerwacja telefoniczna lub email

Rezerwacja z pracownikiem recepcji. Zadzwoń do naszego przyjaznego personelu recepcji pod numer +48 68 381 21 28 lub o wysłanie wiadomości e-mail: kormoran-niesulice@o2.pl
Nasi doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, udzielą wskazówek dotyczących dostępności terminów i pomogą dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Pozostajemy z Państwem w kontakcie, kontakt z recepcją sprawdzisz > Kliknij Tutaj <

Uwaga! W okresie wakacji „Wysoki Sezon” minimalny okres pobytu wynosi 5 noclegów!

Rezerwacje na krótszy termin

W okresie wakacji „Wysoki Sezon” Krótsze pobyty są możliwe tylko, jeśli wypełnią Państwo całą lukę między rezerwacjami już istniejącymi (rezerwacją kończącą się i zaczynającą się — obraz poniżej). Proszę sprawdzić poprzez kalendarz rezerwacji online czy jest taka luka i o wykonanie telefonu do recepcji lub o napisanie maila. Wówczas my dokonamy wstępnej rezerwacji i potwierdzimy to w wysłanej do Państwa wiadomość e-mail.

Wypełnienie luki rezerwacyjnej, między istniejącymi rezerwacjami.
Wypełnienie luki rezerwacyjnej.

Nie czekaj! > Kliknij Tutaj < sprawdź naszą infrastrukturę, odwiedź naszą stronę, aby zarezerwować wymarzone miejsce na niezapomniane wakacje. Jesteśmy pewni, że nasza oferta zaspokoi różnorodne potrzeby i oczekiwania, zapewniając komfortowy i relaksujący pobyt, także wiosną i w okresie jesiennym.

Dziękujemy za zaufanie i już teraz serdecznie witamy Cię w naszym pięknym zakątku!

Rezerwacje online