Poniżej znajduje się mapa Ośrodka, jak widać jest on podzielony na 3 strefy zakwaterowania – A, B i C.
Oferujemy domki 2, 3, 4, 5 osobowe. Wszystkie są nowe lub po modernizacji wykonanej w wysokim standardzie z aneksem kuchennym i tarasem. Posiadają pełen węzeł sanitarny i bogate wyposażenie (kuchenki, lodówki, TV).
Na strefie C znajdują się domki o najwyższym standardzie, wybudowane w 2020 i 2021 roku.
Dla grup zorganizowanych chcących spędzić czas na terenie naszego Ośrodka (klasa ekonomiczna) dysponujemy domem kolonijnym KOSMOS. Posiada on 26 miejsc noclegowych w pokojach 2-6 osobowych.

Mapa ośrodka wypoczynkowego Kormoran NIesulice
Kliknij mapę, aby powiększyć obraz.

Nasi Goście w większości mogą postawić samochód w pobliżu swojego domku. Przyjezdnym na jednodniowy pobyt polecamy niestrzeżony parking przy bramie głównej Ośrodka.
Na terenie Ośrodka jest dostępna pełna gastronomia.
Stołówka na 160 miejsc oferuje smaczne i niedrogie całodzienne wyżywienie.
Bar – Pizzeria poleca smaczną pizzę oraz szeroką gamę napoi, lodów, potraw.
Sklepik ogólnospożywczy.

Jak pokazuje mapa Ośrodka oferujemy wiele atrakcji i mamy rozległą infrastrukturę – rozległa, piaszczysta plaża, drewniane domki, kąpielisko strzeżone przez ratowników, wypożyczalnia sprzętu wodnego, hangar żeglarski. Te i wiele innych atrakcji są usytuowane nad jeziorem Niesłysz w województwie lubuskim. Nasi Goście mogą nocować w komfortowych, letniskowych domkach nad jeziorem, w domach Kosmos (standard ekonomiczny) w zależności od indywidualnych upodobań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą noclegową, atrakcyjnymi terenami wokół jeziora i mapką ułatwiającą dojazd do nas!

Rezerwacje online