Mapa ośrodka Kormoran Niesulice

Poniżej znajduje się mapa ośrodka, która pokazuje położenie domków w każdej ze stref, abyście mogli Państwo zaplanować swoje wymarzone wakacje. Jak widać, podzielone są na 3 strefy zakwaterowania — A, B i C.
Oferujemy domki 2, 3, 4, 5/8-osobowe. Wszystkie są nowe lub po modernizacji wykonanej w wysokim standardzie z aneksem kuchennym i tarasem. Domki posiadają pełen węzeł sanitarny i bogate wyposażenie aneksów kuchennych (kuchenki, lodówki, TV).
Na strefie „C” znajdują się domki o najwyższym standardzie, wybudowane w 2020 i 2021 roku.

Dla grup zorganizowanych (szkoły, obozy sportowe, kolonie, grupy zorganizowane), dysponujemy, domem kolonijnym KOSMOS strefa B. (klasa ekonomiczna) posiada on 26 miejsc noclegowych w pokojach 2/6-osobowych.

Mapa ośrodka wypoczynkowego Kormoran NIesulice
Kliknij mapę, aby powiększyć obraz.

Mapa ośrodka i infrastruktury

Jak pokazuje, mapa ośrodka oferujemy wiele atrakcji i mamy rozległą infrastrukturę, która zapewni Ci niezapomniane wakacje. Rozległa piaszczysta plaża. Pomosty idealne do relaksu i opalania, kąpielisko strzeżone przez doświadczonych ratowników, wypożyczalnia sprzętu wodnego, hangar żeglarski, gastronomia, kąpielisko dla psów. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy specjalne atrakcje, place zabaw, organizowane animacje przez animatorów, które zadowolą naszych najmłodszych gości. Te i wiele innych atrakcji są usytuowane nad jeziorem Niesłysz w województwie lubuskim.
To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie w naszym ośrodku. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej, która obejmuje komfortowe domki nad jeziorem Niesłysz w Niesulicach. Domki dostępne w różnych standardach, aby sprostać różnym oczekiwaniom i budżetom.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą noclegową, atrakcyjnymi terenami wokół jeziora i mapką ułatwiającą dojazd do nas!

Nasi Goście w większości mogą postawić samochód w pobliżu swojego domku. Dla gości, którzy przyjeżdżają, na jednodniowy pobyt polecamy niestrzeżony parking przy bramie głównej Ośrodka.

Na terenie naszego ośrodka jak pokazuje, mapa ośrodka jest dostępna pełna gastronomia.
Stołówka na 160 miejsc oferuje smaczne i niedrogie całodzienne wyżywienie.
Bar — Pizzeria poleca smaczną pizzę oraz szeroką gamę napoi, lodów, potraw.
Sklepik ogólnospożywczy.

Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę, abyście mogli cieszyć się niezapomnianymi chwilami wśród przyrody i naturalnego spokoju.

Rezerwacje online