Wędkarstwo na jeziorze Niesłysz

Szereg atrakcji czeka na Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran, położonym w urokliwej okolicy nad jeziorem Niesłysz w województwie lubuskim.
Gościmy wielu wędkarzy – niektórzy przyjeżdżają tu od lat tylko po to, żeby wędkować!
Dysponujemy łodziami dla wędkarzy, a zezwolenia można kupić bezpośrednio na stronie Gospodarstwa Rybackiego.

Zezwolenia wędkarskie On-line

Ośrodek Kormoran nie prowadzi papierowej sprzedaży zezwoleń wędkarskich.

Wędkarstwo na jeziorze Niesłysz, jest bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Wielu z naszych gości wędkuje z pomostów (w sezonie na terenie Ośrodka Kormoran ze względu na obecność turystów łowienie z pomostów jest zabronione) lub łódek.
Jezioro Niesłysz zajmuje 486 ha powierzchni lustra wody, a maksymalna głębokość wynosi ok. 35 m.
Woda w jeziorze jest bardzo przejrzysta ze względu na to, iż jezioro jest zasilane wieloma podwodnymi źródłami.

Liczne ciche zatoki, nieregularna linia brzegowa, zasobne w ryby wody, stwarzają wspaniałe warunki do spędzania wolnych chwil na wędkowaniu. Najliczniej występującymi gatunkami ryb są: ukleja, płoć, wzdręga, leszcz, szczupak, lin, węgorz; w głębinach jeziora żyje sielawa, uchodząca za najsmaczniejszą rybę słodkowodną.

Informację z Gospodarstwa Rybackiego Zbąszyń Sp. z o.o.

Gospodarstwo rybackie pozostaje zawsze w kontakcie, gdzie uzyskacie wszystkie odpowiedzi do amatorskiego połowu ryb na akwenie jeziora Niesłysz. Również zachęcamy w razie zapytań do kontaktu z ich działem obsługi klienta Gospodarstwo Rybackie Zbąszyń.

Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami dla wędkarzy dotyczącymi amatorskiego wędkowania na wodach Gospodarstwa Rybackiego Zbąszyń Sp. z o.o. Materiały są do pobrania w formacie PDF: Sprawdzisz TUTAJ

Gospodarzem jeziora jest Gospodarstwo Rybackie (GR). Na naszym jeziorze można uprawiać wędkarstwo po wykupieniu zezwolenia. Obowiązuje Karta wędkarska + zezwolenie. Jezioro Niesłysz to grupa I.

Cennik zezwoleń wędkarskich

Przypominamy, że w tym roku można wędkować z łodzi już od pierwszego maja!
U nas też wypożyczysz łódkę wędkarską.
Ryby złapiesz już sam. Powodzenia!

Mapa wód okolice Świebodzina

Akwen naszego jeziora Niesłysz i jego piękno, przeczytasz >TUTAJ<

Rezerwacje online