Dla grup
Dom Kosmos-oferta dla grup

Ofertę naszą kierujemy także do grup: firm, urzędów, organizacji społecznych i szkół. Ze względu na bogatą infrastrukturę i atrybuty otaczającej przyrody mamy doskonałe warunki do atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu dla różnorodnych grup — możliwe imprezy integracyjne, festyny firmowe, szkolenia i konferencje (duża sala), obozy żeglarskie, szkoły walki, tańca, zielone szkoły dla młodzieży, imprezy rodzinne oraz inne… Na wszystko jesteśmy przygotowani!!!

Ośrodek Wypoczynkowy Kormoran oferuje noclegi dla grup jednakowo w komfortowych, drewnianych domkach letniskowych lub domach typu KOSMOS — klasa ekonomiczna. Ceny za noclegi zależą od rodzaju domków i okresu ich wynajmu.

Na terenie ośrodka, jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć na zakwaterowanie ponad 400 osób. Oferujemy wyżywienie. Zapraszamy do kontaktu na numer tel. 517 208 576 lub na adres kormoran-niesulice@o2.pl. Na każde zapytanie chętnie odpowiemy i pomożemy!

Klasa ekonomiczna — Domy Kolonijne Kosmos

Na części „B” naszego Ośrodka jest zlokalizowany budynek o nazwie KOSMOS 109 (strefa B na planie). Dysponuje on 26 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 6-osobowych, dla grup zorganizowanych.

Nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem szczególnie wśród grup młodzieży i dzieci. Młodzież i dzieci przyjeżdżają w ramach Zielonych Szkół, obozów sportowych, grup zainteresowań, jako kolonie. Do domu Kosmos przyjmujemy także w lipiec-sierpień, oferujemy pełne wyżywienie, atrakcyjne warunki nad pięknym jeziorem i rozsądne ceny. Dodatkowym atutem jest kąpielisko z ratownikami, dostępne w miesiącach wakacyjnych — lipiec sierpień.

W okresie sezonu głównego (19 czerwca – 25 sierpnia) dom Kosmos rezerwowany jest również dla klientów indywidualnych.

Sale konferencyjne

Czasami z domu Kosmos korzystają także grupy zorganizowane dorosłych, np. na imprezy rodzinne lub firmowe. W podpiwniczeniu znajduje się sala, którą można wykorzystać na tego typu imprezę, a także konferencję.

W osobnym budynku mamy także dostępną dużą salę konferencyjną, na większe spotkania i konferencje. Przez to większe szkolenie lub kurs można podzielić na różne sale.

O sali konferencyjnej można, przeczytać więcej kliknij tutaj.

Dla grup-sala

Klasa lux — domki drewniane

Grupy mogą także nocować w domkach drewnianych o wysokim standardzie. Z tego powodu wiele zorganizowanych grup hobbistycznych i firm korzysta z naszych usług. Domki drewniane dla grup oferujemy poza sezonem — w lipcu i sierpniu jesteśmy głównie ośrodkiem rodzinnym.

Aby, zapoznać się z ofertą domków letniskowych kliknij tutaj.

Wyżywienie

Zarówno w trakcie, jak i poza sezonem oferujemy wyżywienie. Menu jest ustalane indywidualnie, zależnie od potrzeb grupy.
Na terenie ośrodka posiadamy również 2 punkty gastronomiczne (pizzeria oraz stołówka) oraz sklepik ogólnospożywczy.

Dodatkowe życzenia

Na życzenie (stosownie do budżetu) kontaktujemy z pobliską firmą, która oferuje liczne atrakcje typu: quady, paintball, ścianka wspinaczkowa itp.
Zapraszamy O.W. Kormoran!

Rezerwacje online